Akce
vyhledat dle stylu:
art    beton    colori    cotto    dekorované    dřevo    kámen    kov    mramor    universal    pro památkáře
keramické dlažby ve stylu

ART

jednoduše jedinečné

Do sekce Art jsme zařadili jednoduše vše jedinečné a nezařaditelné. Najdete zde velmi zajímavé materiály, které překračují hranice obkladů a dlažeb a jsou ukázkou kreativity návrhářů. Např.: tapetové vzory, textilní struktury, obtisky, obklady i dlažbu se skleněnou glazurou imitující ledovou plochu, laserem vypalované vzory anebo nevšední dekory.  

Použití: nutné konzultovat s odborným personálem

keramické dlažby ve stylu

BETONU

moderní industriální design

Beton znají lidé již od starověkého Říma a již v této době se stal základním a hlavním stavebním materiálem. Málo kdo však ví, že v podobě keramického obkladu či dlažby existuje i v jiných barevných provedeních než v odstínech šedé. Takže pokud máte rádi vzhled betonu či betonové stěrky a přitom jste milovníky barev, i pro vás jsou kolekce CEMENTI tím správným řešením. Objevte naši sekci Cementi, kde najdete mnoho kolekcí keramických dlažeb gres porcellanato v různých formátech vhodných do interiéru i exteriéru. 

Použití: obklad i dlažba, interiér i exteriér (i ve verzi 20mm), privátní i komerční prostory 

keramické dlažby ve stylu

COTTO

dodá tu pravou atmosféru

COTTO neboli cihelná dlažba se řadí mezi jeden z nejstarších lidských výrobků z hlíny. Pakliže máte rádi teplé odstíny terrakoty, které dodají vašemu domovu tu pravou atmosféru, tak je sekce  COTTO pro vás to pravé. Tento typ materiálu je stále moderní díky novým větším formátům a hlavně díky novým výrobním technologiím získává stále více využití. Vybrat si u nás můžete jak z kolekcí originálního florentského handmade cotta, tak i z kolekcí COTTO v gres porcellanato, které vás jistě nadchnou svými jedinečnými vlastnostmi.

Použití: obklad i dlažba, interiér i exteriér, privátní i komerční prostory 

keramické dlažby ve stylu

COLORI

dlažby s dotekem barev

Barvy - barvy a zase barvy !
Co dodat? Různé barvy, kombinace a jejich použití v interiéru a exteriéru. Netypické barvy  - signální i pastelové a různé formáty - obdélníky, čtverce i hexagony. Pro moderní vzhled i rustikální design kuchyní, koupelen i vstupních hal.

Použití: obklad i dlažba, interiér, privátní i komerční prostory

keramické dlažby ve stylu

DEKORŮ

klasické i moderní vzory

Skandinávský styl? Provance? Tropické vzory? Květiny anebo moderní retro? V sekci dekorů si přijdete na své. V této sekci pro vás máme nejčastěji dekory ve formátu 20x20cm v matném i lesklém provedení. Hledáte repliku přesného starého vzoru? Pak přejděte do sekce pro památkáře  

Použití: obklad i dlažba, interiér i exteriér, privátní i komerční prostory 

keramické dlažby ve stylu

DŘEVA

nerozeznatelné od originálu

Keramický obklad i dlažba s designem dřeva je ideální pro podlahové vytápění  a hlavně pro ty, kteří se nechtějí vzdát "dřevěné" podlahy. Keramická imitace má oproti přírodnímu materiálu vyšší životnost a menší nároky na údržbu. Oproti pravému dřevu, je keramické dřevo nenasákavé, nehořlavé, nebobtná a je UV rezistentní. Nemusíte ho brousit ani olejovat. V naší nabídce lze nalézt věrohodný povrch i barvu k nerozeznání od přírodního dřeva v různých odstínech.

Použití: obklad i dlažba, interiér i exteriér (i ve verzi 20mm), privátní i komerční prostory 

keramické dlažby ve stylu

KOVU

glamour i industriální design

Kovový efekt je relativně nový styl v nabídce keramických obkladů a dlažeb. Materiál je vyráběn pokovováním povrchu a nebo přidáním kovových příměsí do povrchové vrstvy. Tento fakt propůjčuje materiálu unikátní vzhled, ale i vlastnosti. V naší nabídce je možné vidět variace lesku i matu. Tento styl je stylem Glamour - převážně pro ty, kteří se nebojí mnohdy až zrcadlových efektů.

Použití: obklad i dlažba, interiér i exteriér (dle typu), privátní i  komerční prostory 

keramické dlažby ve stylu

KAMENE

příroda na dosah

Imitace kamene je v současnosti nejoblíbenější typ keramické dlažby. V našem showroomu můžete nalézt stále se rozvíjející nabídku kamenných imitací v různých povrchových úpravách a formátech. Nechybí ani kolekce s možností multiformátové pokládky.  Samozřejmostí každé kolekce jsou různé odstíny, typy minerálů a nespočet doplňků ve formě mozaiky, schodů, lišt ale i bazénových či zahradních prvků.

Použití: obklad i dlažba, interiér i exteriér (R11, 20mm), privátní i  komerční prostory

keramické dlažby ve stylu

MRAMORU

nadčasová klasika

Zdokonalené a velmi zdařilé keramické imitace dnes již neexistujících (vytěžených) materiálů naleznete v naší nabídce v povrchových úpravách lesk i mat. Záleží jen na vás, jaký typ keramického mramoru si zvolíte. Statutario? Calacatta? Nero Marquinia anebo Azul Macauba? Samozřejmostí všech kolekcí jsou i speciální prvky - schody, lišty, mozaika a další

Použití: obklad i dlažba -  pro interiér, privátní i komerční prostory

keramické dlažby ve stylu

UNIVERSAL

minimalismus a monochromatika

Universal to je styl elegance monochromatických povrchů. Žádné rušivé barvy, minimální struktury, žádné imitace kamenů s žilkami, které vyjdou z módy. Materiál znalců, kteří kladou důraz na detaily a čistotu.

Použití: obklad i dlažba, interiér i exteriér (i ve verzi 20mm), privátní i  komerční prostory 


keramické dlažby

PRO PAMÁTKÁŘE

s nádechem historie

Hledáte opravdové retro anebo vás čeká rekonstrukce staré podlahy v činžovním domě?  V naší nabídce najdete jak věrné kopie keramických obkladů a dlažeb, tak i moderní pojetí historických vzorů. Pokud jste milovníci dobových interiérů a nebo jen hledáte materiály pro své památkové objekty, doporučujeme vám navštívit náš showroom a shlédnout reálné vzorky a možnosti.

Použití: obklad i dlažba, interiér i exteriér, privátní i komerční prostory 

mramorové dlaždice

TERASO

historické i moderní

Přírodní mramorové dlaždice jsou vyrobeny z přírodních složek, jako jsou mramorový prášek a zrna, bílý beton a přírodní oxidy. Na výběr máte 

Použití: obklad i dlažba, interiér, privátní i komerční prostory