Akce

sprchové a vanové zástěny, vaničky, vany a žlaby

Každá koupelna je vybavena buď sprchovým koutem anebo vanou.  V naší nabídce naleznete jen takové produkty, které máme sami vyzkoušené a se kterými máme osobní zkušenost. Např. produkty od firem: Catalano, Bette, Hüppe, Kaldewei, Riho, Samo, Sanswiss.

Při výběru té správné sprchové zástěny či vaničky je nutné se zamyslet nad tím, jaký design se vám líbí a jaké máte prostorové možnosti (uzavřený sprchový kout, walk-in). Na výběr pak máte sprchové zástěny rámové či bezrámové. Důležitou roli hraje i typ otevírání sprchového koutu, nejčastěji se setkáme s  klasických otevíráním dveří (pantové dveře), s posuvným otevíráním dveří, zalamovacím či shrnovacím otevíráním dveří.

SPRCHOVÉ A VANOVÉ ZÁSTĚNY

čtvercové
čtvrtkruh
do niky
walk-in
rámové
bezrámové
atypické
vanové zástěny

sprchove zasteny do niky , sprchove zasteny walkin, sprchove zasteny bezramove, sprchove zasteny s ramem

sprchové vaničky

V naší nabídce naleznete sprchové vaničky čtvrtkruhové, čtvercové, obdélníkové, ale i asymetrické. Nejčastěji se jedná o akrylátové anebo keramické sprchové vaničky, ale nechybí ani vaničky z litého mramoru.

Pakliže nechcete ve svém sprchovém koutu klasickou vaničku, můžete pomocí keramické dlažby vytvořit vaničku v designu dlažby.

ČTVRTKRUHOVÉ
ČTVERCOVÉ
OBDÉLNÍKOVÉ

VANY

Rádi odpočíváte ve vaně? V naší nabídce naleznete jak levnější akrylátové vany, tak i vany z litého mramoru, vany ze sanitárního kompozitu, plechové vany a volně stojící vany.  V naší nabídce naleznete vany Bette, Gaia Mobili, KaldeweiRiho, Victoria Albert a další.

volně stojící vany
rohové vany
rovné vany
masážní vany

žlaby

V naší nabídce odtokových a sprchových žlabů najdete jak klasické podlahové žlaby, tak i žlaby do prostoru či ke stěně. Nechybí ani rohové či podélné žlaby s perforovaným roštem, žlaby s plným roštem, odtokové žlaby s roštem pro vložení do dlažby či odtokové systémy do stěny.