Baterie

Chcete doplnit vaši koupelnu o designové baterie ?

Dáváte přednost estetice, kvalitě, funkčnosti za rozumnou cenu ?

Vodovodní baterie si v tvorbě koupelnových interiérů získaly nezastupitelné místo. Estetice a funkčnosti významného zařizovacího předmětu věnují návrháři interiérů a dekoratéři mimořádnou pozornost. Mezi hlavní předpoklady, jak úspěšně ztvárnit prostředí schopná nabízet uživatelům přidanou hodnotu v rovině designu, tak důležitou při nové výstavbě i v renovacích, je proto hledání vhodných doplňků. Takových, které vtisknou interiéru osobnost a jednoznačně ho odliší od ostatních. 

V naší nabídce baterií máme řešení jak z hlediska designu, efektivity tak i ekologie, protože jsou šetrné k životnímu prostředí a hlavně šetří spotřebu vody.

POVRCHOVÉ ÚPRAVY 

Hledáte jinou povrchovou úpravu než chrom? Ať už hledáte vodovodní baterie do koupelny, sprchové baterie, vanové či kuchyňské, určitě si u nás vyberete.

ČERNÁ A BÍLÁ V MATU

O tom, že módní barvou v dekoracích jsou černá a bílá v matném provedení, není pochyb. Kdo používá vodovodní baterie s těmito povrchovými úpravami, je prostě trendy. Tito dva klasikové vnesou do koupelny střídmost a styl. A po právu jim patří titul nejaktuálnějšího stylu na trhu.

METALICKÉ

Nechte se překvapit tajemným třpytem povrchové úpravy. Akordy nových kontrastů v jejích odlescích optimálně doladí prosvětlené i designově potemnělé prostory. Je-li černá na vodovodních bateriích trendem, metalický efekt této povrchové úpravy vnese do koupelny nový prvek odlišnosti.

ČERNÁ METALIZOVANÁ

Toto provedení překvapí svým tmavým leskem. Kontrast odrážených odstínů zapadne dokonale do prostředí světlého i tmavého. Je-li černá barva v tuto chvíli u baterií trendem, pak kovový dojem, který budí tato povrchová úprava, dodá osobitost každému prostoru.

LESKLÉ BARVY

Představte si jaký dojem vytvoří baterie křiklavé barvy či originalitu kombinace klasického pochromování s výrazným barevným odstínem. Výrazné barvy dodají osobitost jakémukoliv prostoru, přičemž rozšiřují možnosti dekorace a promění každý výrobek v unikát. Kterákoliv z těchto 8 barev* dokáže zcela proměnit vzhled vaší domácnosti.

řada

ESSENTIAL

Kolekce základních vodovodních baterií, které se vyznačují funkčností a jednoduchým designem za velmi dostupné ceny.
V nabídce naleznete jak stojánkové umyvadlové baterie, tak i bidetové. Nechybí velmi oblíbené podomítkové baterie ať už umyvadlové podomítkové baterie anebo podomítkové sprchové baterie. U sprchových baterií máte možnost výběru i termostatické baterie. K dispozici je vždy vícero velikostí (malé - střední - vysoké), výhodné sprchové či vanové sety, které jsou připraveny ihned k instalaci.

CANIGO

Produkty řady Canigó se vyznačují vyšší úsporou vody a energie. Šikmou siluetu páčky a robustní konstrukci tělesa doplňuje zaoblení obrysových hran, propůjčující celé produktové řadě osobitost a moment ozvláštnění.

CANIGO PLUS

Rovnováha mezi designem a pohodově prožitým časem v koupelně nemusí být v rozporu s udržitelností. Canigó Plus nabízí funkce, které přispívají k úspoře vody a energie a pomáhají proměnit každou koupelnu v udržitelný prostor.

BASE

S řadou Base vybavíte svou kuchyň a koupelnu tím nezbytným. Každá baterie této řady splňuje konkrétní funkci a ve své konstrukci spojuje účinnost a bezpečnost s jednoduchým chodem.

BASE PLUS

Produktová řada Base Plus přináší jednoduché linie, zapadající do každého prostředí. Minimalistický vzhled, ergonomické ovládání a korpus s přívětivě zvlněnými křivkami. S těmito bateriemi získáte pro koupelnu vše podstatné.

K

Organické tvary a šikmá osa vtiskly řadě K- přesvědčivost. Zjednodušené tvary, praktičnost a přívětivý výraz otevírají jejím produktům dveře do nejrůznějších prostředí.

MONO-2000

Řada Mono 2000 je vyvinuta pro veřejné či komerční prostory. Nabízí výbavu základními funkčními bateriemi za dostupnou cenu. Kompaktní modely se snadnou montáží pro běžná sanitární zařízení.

BM

Jádrem robustní a suverénní produktové řady je jednoduchost forem. Plochá páka umocňuje přirozenost výrobků BM a předurčuje je jako snadno zařaditelný prvek do každého prostředí.

ECO

Kolekce Eco, obsahuje vše potřebné k vybavení bytu základními bateriemi se snadnou montáží a za dostupnou cenu. Kvalitní a jednoduché řešení i pro pronájmy.

ESE-23

Kohoutková řada Ese-23 představuje dostupnou alternativu v segmentu základních baterií. Retro kohoutky s označením teplé a studené vody a kompaktní korpus, to jsou hlavní znaky řady, zahrnující základní baterie pro vybavení bytu.

řada

SELECTION

Kolekce vodovodních baterií, které se vyznačují vysokou kvalitou, funkčností a minimalistickým designem.
V nabídce naleznete jak stojánkové umyvadlové baterie, tak i bidetové. Nechybí velmi oblíbené podomítkové baterie ať už umyvadlové podomítkové baterie anebo podomítkové sprchové baterie. U sprchových baterií máte možnost výběru i termostatické baterie. K dispozici je vždy vícero velikostí (malé - střední - vysoké), výhodné sprchové či vanové sety, které jsou připraveny ihned k instalaci.

CUADRO

Cuadro vás uchvátí funkčností, přirozeností a koncepční krásou. Rovné a vyvážené linie s dotekem odlehčené hravosti vtisknou interiéru dekorativní tečku.

Max

Promyšlená estetika a specificky vyvinutá technika. Spojení, jež staví Max mezi nejelegantnější a nejfunkčnější řady. S nimi vstoupí do koupelny modernost, jednoduchost a kvalita.

LOFT

Vyváženost rovných a zaoblených ploch. To je základ, z něhož vzešla široká a rozmanitá kolekce. Produkty Loft jsou nejlepším doplňkem a trefou do černého. Vyrobeny vodě na míru.

CLASS

Řada Class se zrodila z požadavku nabídnout uživatelům koupelny veškerý komfort a pohodlí. Aktuálností svých linií skvěle zapadne do každého prostředí: do toho rozlehlého i tam, kde se každý centimetr počítá.

LEX

Jedinečné linie, elegance a inovativnost zvenku. Uvnitř pracuje nejpečlivěji promyšlená technologie pro nejvyšší komfort a nízkou spotřebu.

ALPLUS

Klasický a uklidňující design. Vyvážená produktová řada Alplus nabízí perfektní chod. A nikdy nevyjde z módy. V tom je její plus a zvláštnost.

FLAT

Jednoduchost. Silná stránka kolekce Flat. Štíhlá silueta, pohodlné ovládání a funkčnost. To vše leží v jádru série pro dostupnou, a přesto jedinečnou koupelnu.

řada

EXCLUSIVE

Kolekce vodovodních baterií, které se vyznačují vysokou kvalitou a propracovaným designem. Spojení dokonalých tvarů a trendy povrchových úprav.
V nabídce naleznete jak stojánkové umyvadlové baterie, tak i bidetové. Nechybí velmi oblíbené podomítkové baterie ať už umyvadlové podomítkové baterie anebo podomítkové sprchové baterie. U sprchových baterií máte možnost výběru i termostatické baterie. K dispozici je vždy vícero velikostí (malé - střední - vysoké), výhodné sprchové či vanové sety, které jsou připraveny ihned k instalaci.

SLIM EXCLUSIVE

Stylizované a ušlechtilé linie pro jedinečnou exkluzivitu. Jemná silueta řady Slim exclusive a půvab povrchových úprav. Obojí zvýrazňuje délku produktů a nezaměnitelnost jejich osobitého a moderního stylu.

LOFT COLORS

Spojení plochých a válcovitých tvarů dělá z řady Loft colors ideální kompozici schopnou stát se vhodným doplňkem k nejrůznějším stylům. O zdůraznění moderních linií se postaral svěží tandem chromu a barvy. Vítězné kombinace pro koupelny dneška.

CUADRO EXCLUSIVE

Kolekce, kde je každý detail vymazlený. Stylizované linie a kompaktní těleso v moderním designu. Produktová řada Cuadro exclusive, to je umělecké řemeslo v ryzím stavu. Pro nejavantgardnější interiéry a dotek zvláštnosti.

STUDY EXCLUSIVE

Tvarosloví jednoduchosti i extravagance. Štíhlé cylindrické tvary Study exclusive usilují o nadčasovou rovnováhu. Minimalistický a harmonický design doplňují metalické povrchové úpravy nebo celoplošné lakování v zářivých barvách.

PROJECT

Project je zcela speciální produktová řada. Série, v níž se technologická inovace spojila s nejvšestrannějším designem a která vás překvapí svými povrchy. Perfektní volba k vyladění nejrůznějších prostředí. Něco na tom bude, že se každému líbí.

CLASSIC

Inspirace v klasických bateriích, s technologií dneška. Řada Classic vdechne vašemu interiéru rustikální, klasický a elegantní výraz. Speciální povrchové úpravy jsou špičkovým doplňkem k završení koupelny, která inspiruje.