Vybavení koupelen

Koupelnový nábytek

Koupelnový nábytek tvoří nedílnou součást vybavení koupelny. Správným výběrem dodáte celé vaší koupelně duši a charakter. V naší nabídce naleznete jak ekonomické varianty koupelnového nábytku do podnájmů, tak i luxusnější kolekce, kterou vaši koupelnu nejen ozdobí, ale dodají ji na hodnotě.

V případě koupelnového nábytku věříme, že je důležité dbát na kvalitu materiálu a jeho zpracování. Opravdu kvalitní koupelnový nábytek může být ve vaší rodině desítky let. Přijďte se přesvědčit na vlastní oči a vyberte si z bohaté nabídky a vzorkovníků.Koupelnový nábytek

v moderním stylu

Pakliže zařizujete koupelnu v moderním stylu, určitě Vás bude zajímat spíše modernější minimalistický design. V naší nabídce naleznete jak lakovaný koupelnový nábytek, tak i nábytek v designu dřeva.  Samozřejmostí je výběr odstínu koupelnového nábytku v lesklém i matném provedení dle dostupných barevných vzorníků či vzorníku RAL / NCS, výběr horní desky v mramoru, keramice, lakované barvě, korianu, aquateku anebo skle.  Kromě klasických skříněk u nás najdete i konzolový kovový systém pro industriální design koupelen.


velký výběr modulů
velký výběr barev a povrchů
individuální možnost úprav
Koupelnový nábytek v moderním styluModerní koupelnový nábytek s využitím tenkostěnné ho keramického materiálu SLIMDetail masivní dřevěné desky koupelnového nábytku se zapuštěným umyvadlemKOupelnový nábytek v dřevěném moderním provedení
Koupelnový nábytek

v klasickém stylu

V naší nabídce naleznete jak lakovaný koupelnový nábytek, tak i z masivu s různou povrchovou úpravou. Samozřejmostí je výběr odstínu koupelnového nábytku v lesklém i matném provedení dle dostupných barevných vzorníků či vzorníku RAL / NCS, výběr horní desky v mramoru anebo  keramice.
velký výběr modulů
velký výběr barev a povrchů
individuální možnost úprav