SANITÁRNÍ KERAMIKA 

Chcete doplnit svou koupelnu o funkční a jedinečné koupelnové vybavení? Chcete, aby se tyto prvky staly nedílnou součástí vašeho elegantního nebo klasického interiéru a ještě více podtrhly styl místnosti? Pokud si to přejete, jste na správné stránce. Naše nabídka sanitární keramiky představuje široký výběr, který se odvíjí nejen od estetiky, ale také od funkčnosti.

Tradiční, moderní, závěsné nebo stojící; sanitární keramika je podstatou koupelny a přispívá k vymezení prostoru. Od královských a rafinovaných linií sanitární keramiky v anglickém stylu až po klasičtější nebo modernější.

VANY

Pro chvíle věnované relaxaci a osobní péči prostřednictvím regeneračních koupelí je k dispozici mnoho modelů van.

Gaia Mobili nabízí široký výběr tvarů a materiálů, aby si každý mohl vybrat tu správnou vanu.

UMYVADLA

Naše umyvadla jsou k dispozici v různých povrchových úpravách a materiálech (keramika, sklo, pryskyřice).

Jednoduché předměty denní potřeby, schopné dialogu s nábytkem a doplňky různého zpracování, které se stávají základním stavebním kamenem a dodávají designu smysl pro celek.

BATERIE

Baterie má zásadní úlohu, kterou je stylistické propojení s ostatním vybavením koupelny. Jejich výběr určuje charakter a osobitost koupelny. V nabídce baterií od Gaia Mobili najdete baterie ve stylu retro, ale i ve viktoriánském a industriálním stylu.

SVÍTIDLA

V obytném prostoru je atmosféra vším a naše návrhy ILLUMINATION obsahují modely, které splní všechny požadavky.

Nepřímá světla, nástěnná svítidla, stropní svítidla: různé modely, díky kterým uvidíte koupelnu v novém světle.

ZRCADLA

Na jedné straně jemná intarzie od našich mistrů, na druhé straně minimalistická řešení od našich designérů.

Předměty, které odrážejí osobnost každého z nás.

OTOPNÉ ŽEBŘÍKY
A RADIÁTORY

Po náročném dni v práci bychom si nejraději dopřáli omlazující sprchu v teplé vaně. Kdybychom mohli mít teplé a měkké ručníky, bylo by to ještě lepší, že? Toto přání se stává skutečností díky ohřívačům ručníků, které nám přicházejí na pomoc svou praktickou funkčností. Ohřívače ručníků Gaia Mobili vám umožní přizpůsobit si prostředí a obdivovat je jako skutečné dekorativní předměty.

Obnovená interpretace radiátoru, prvku, který dokáže ukrást pozornost jakémukoli nábytkovému doplňku. Mohou být poháněny kotlem (hydraulický model) nebo domácím elektrickým systémem (elektrický model), který ohřívá vodu nebo olej v nich obsažený, čímž vytváří příjemné teplo.