CONTEMPORARY

Současnost musí být schopna reprezentovat současnost, vyvažovat klasiku a futuristiku. Náš nábytek patřící do řady CONTEMPORARY představuje obraz každodennosti bez stylistických výstřelků, ale spíše s minimalistickými rysy. Současnost není jen estetická, ale je také reprezentována výběrem materiálů, povrchových úprav a barev a jde cestou designu se záměrem navrhovat doplňky se schopností překvapit, aniž by překračovala estetickou virtuozitu.

STUDIO

Řada STUDIO byla vytvořena se záměrem nabídnout vysoce inovativní nápady pro koupelnový nábytek, která vychází z trendů
v oblasti interiérového designu, umění a módy.

CLASSIC

Každý z modelů této řady nese nezaměnitelné znaky klasicismu, a to jak z hlediska inspirativních vzorů, tak z hlediska volby objemů a tvarů.

Nábytek řady CLASSIC je schopen dialogu a přizpůsobení se okolnímu architektonickému prostoru. Konstrukce zajišťuje vyvážené proporce. Zaoblené, měkké linie se setkávají s povrchy z mramoru a dalších drahých materiálů. Koupelna tak hovoří formálním jazykem a dřevěné modely, vytvořené z nejrůznějších druhů dřeva, navozují atmosféru pohody.

MENSOLONI

Kolekce WOOD debutovala v roce 2013 s vizí dodat přirozenost a materiálnost v období, kdy se v interiéru upřednostňovala linearita a minimalismus. Samotné dřevo si naopak zachovalo duši a jedinečnost, kterou může nabídnout pouze příroda.

Masivní kaštan o tloušťce 7 cm, který nabízí možnost individuálního zpracování (délka/hloubka). Jedinečný nápad, který se dnes může pochlubit mnoha napodobeninami.

LUXURY

V kolekci LUXURY je cítit výrazný benátský vliv, ale vítá i další inspirace. Nábytek je bohatý na detaily, v nichž se třpytí zlatá barva a hojně se vyskytují intarzie.

Kolekce LUXURY je kolekce, ve které se jasně projevuje veškerá zručnost našich mistrů řemeslníků, protože zpracování je výhradně ruční, což je aspekt, který ještě více zvyšuje hodnotu každého kusu nábytku.

Kolekce koupelnového nábytku Luxury je určena těm, kteří chápou luxus jako životní styl.

NEW STYLE

Nový styl, který originálním způsobem interpretuje koupelnu s nádechem výstřednosti.

Kolekce NEW STYLE představuje řadu interpretací koupelnového prostředí, v nichž je klasický styl nově interpretován a obohacen o detaily, které dodávají vybavení nové světlo, a to tak může získat nový vzhled.

Hra kontrastů je vytvořena použitím vybraných materiálů a v kolekci jsou řešení, která zahrnují barevné prvky, trojrozměrnou grafiku a jemné vazby látek.

Tato kolekce je určena těm, kteří hledají v koupelnovém nábytku nádech originality.