Realizace keramických obkladů a dlažeb

Inspirace pro vaše bydlení

Zde jsme pro vás připravili inspirační galerii, kde se na jednotlivých fotografiích můžete nechat inspirovat interiérovými i exteriérovými kolekcemi a způsobem jejich pokládky.

Koupelny

Při výběru keramických obkladů a dlažeb, ale i sanitární keramiky a vodovodních baterií do koupelny je dobré se zamyslet, co vlastně od produktů očekávám.

Odolnost materiálu? Nenasákavost? Lehkou čistitelnost? Jak dlouho plánuji koupelnu využívat? Je to koupelna pro dospělé, pro děti? Budete ve sprše (ve vaně) koupat
i psa? Je to má vlastní koupelna anebo do podnájmu? Chci, aby mi vydržela co nejvíce? Chci, aby rostla se mnou a s mou rodinou? Chci, abych ji mohl stejně plně využívat i ve stáří? Má být rovnou bezbariérová? Chci, aby byly produkty kvalitní a dlouho vydrželi?

Kuchyně

Při výběru keramických obkladů a dlažeb, ale i baterií do kuchyně je dobré se zamyslet, co vlastně od produktů očekávám.

Odolnost materiálu? Nenasákavost? Lehkou čistitelnost? Inovativní antibakteriální samočistící povrch? Je to má vlastní kuchyň anebo do podnájmu?
Chci mít pracovní desku kuchyňského pultu také z keramiky? Chci, aby byly produkty kvalitní a dlouho vydrželi?

Interiéry

Při výběru keramických obkladů a dlažeb je dobré se zamyslet, co vlastně od produktů očekávám a co od nich potřebuji.

Odolnost materiálu? Nenasákavost? Lehkou čistitelnost? Inovativní antibakteriální samočistící povrch? Jaký formát se mi nejvíce do prostoru hodí? Potřebuji prostor rozšířit anebo zvýšit? Potřebuji vetší protiskluz?

Exteriéry

Při výběru keramických obkladů a dlažeb je dobré se zamyslet, co vlastně od produktů očekávám a co od nich potřebuji.

Odolnost materiálu? Nenasákavost? Dostatečný protiskluz? Speciální prvky jako schody, L profily, lišty? Chci keramiku klasicky lepit anebo použiji 20mm dlaždice s pokládkou na sucho? Jaký formát se mi nejvíce do prostoru hodí?