keramické dlažby ve stylu

COTTO

V sekci cotto jsme si pro vás připravili průřez kolekcemi keramických dlažeb v designu terracotta. Pro všechny milovníky Toskánska a Středomoří.
Keramická dlažba v cihlově červené barvě propůjčí vašemu domu či chalupě rustikální styl a tu pravou domácí atmosféru.


Nezapomeňte se podívat ani na naší další nabídku:

Kolekce 02

Keramické obklady a dlažby s příjemným povrchem v zemitých pastelových tónech pro klasické i moderní prostory, které dodají venkovním i vnitřním prostorům všestrannost a vynikající vlastnosti.

Kolekce 03

Krása zemitých barev se snoubí spolu s modulárními formáty pro vnitřní i venkovní použití. Nechybějí ani šestiúhelníky, mozaiky a majolikové dekorace, které jsou vzájemně sladěny tak, aby vytvořily nekonečné množství řešení, z nichž každé je plné šarmu a osobitosti.

Kolekce 04

Barvy země spálené sluncem nás přivádějí do rozpáleného Toskánska a Provance.  Bílá, béžová, terakotová, šedá a modrá, to jsou barvy, které tvoří tuto nadčasovou kolekci s nostalgickou příchutí starého venkova.

Kolekce 05

Kolekce 06

Kolekce, která se nechává ukolébat nepřetržitou rovnováhou řemeslného zpracování a moderností prostřednictvím jemné a podmanivé barevnosti.

Kolekce 07

Kolekce inspirovaná tradičním stylem ve zcela moderním pojetí.

Kolekce 08

Kolekce vyjadřující lásku k přírodě a úctu k tradicím ve čtyřech teplých, zemitých barvách. Pět modulárních velikostí umožňuje různé instalace ve více rozměrech, které se tradičně používají ve venkovském prostředí.