keramické dlažby ve stylu

COTTO

Cotto 2

Keramické obklady a dlažby s příjemným povrchem v zemitých pastelových tónech pro klasické i moderní prostory, které dodají venkovním i vnitřním prostorům všestrannost a vynikající vlastnosti.

Cotto 3

Krása zemitých barev se snoubí spolu s modulárními formáty pro vnitřní i venkovní použití. Nechybějí ani šestiúhelníky, mozaiky a majolikové dekorace, které jsou vzájemně sladěny tak, aby vytvořily nekonečné množství řešení, z nichž každé je plné šarmu a osobitosti.

Cotto 4

Barvy země spálené sluncem nás přivádějí do rozpáleného Toskánska a Provance.  Bílá, béžová, terakotová, šedá a modrá, to jsou barvy, které tvoří tuto nadčasovou kolekci s nostalgickou příchutí starého venkova.

Cotto 6

kolekce, která se nechává ukolébat nepřetržitou rovnováhou řemeslného zpracování a moderností prostřednictvím jemné a podmanivé barevnosti.

Cotto 8

Kolekce vyjadřující lásku k přírodě a úctu k tradicím ve čtyřech teplých, zemitých barvách. Pět modulárních velikostí umožňuje různé instalace ve více rozměrech, které se tradičně používají ve venkovském prostředí.