kolekce sanitární keramiky

Catalano

 kombinují umyvadla, wc mísy a bidety, sprchové vaničky, které dodají každé místnosti novou tvář a spojují vysokou kvalitu, technologie a praktičnost
Catalano je známé díky unikátní nano glazuře Cataglaze a systémem splachování NEWFLUSH INOVATIVNÍ ANTIBAKTERIÁLNÍ GLAZURA NA VEŠKERÉ SANITÁRNÍ KERAMICE CATALANO

Jedná se o vylepšení glazury Cataglaze pomocí nanotechnologií. Tato nová glazura činí finální produkty ještě více odolnějšími vůči vodnímu kameni a usnadňuje zároveň jejich čištění. Má navíc silný antibakterální účinek, který je schopen zničit mikroby a bakterie. Účinnost nové glazury je zaručena přítomností iontů stříbra a titanu. Antibakteriální vlastnosti jsou certifikovány dle normy ISO 22196 a jejich účinnost se udává až 99,99%. 


Stříbro a titan
Z dlouhodobého výzkumu prováděného v laboratořích Catalano se zrodilla glazura schopná účinně využívat chemické zvláštnosti částic stříbra a titanu. Díky těmto drahým kovům bylo možné vyvinout vysoce účinný kompozitní materiál charakterizovaný vynikajícími antibakteriálními vlastnostmi.

Maximální hygienaCatalano roky investuje do technologických inovací a do experimentů v oblasti materiálů. Díky tomu je nyní schopno vyrábět produkty zaručující nejvyšší možnou úroveň hygieny.

Odolnost vůči chemikáliímGlazura Cataglaze + ® Silver Titanium  prošla přísnými testy odolnosti vůči nejběžnějším chemickým látkám.

Respekt k životnímu prostředí
Nová glazura zaručuje nižší potřebu použití detergentů při úklidu a nižší spotřebu vody, a tedy nižší riziko uvolňování potenciálně znečišťujících látek do životního prostředí.

Větší lesk
Minimalizací drsnosti povrchu nové glazury se dosáhlo dokonalých odrazů světla.  A ani postupem času díky hladkému povrchu nedojde k zakalení způsobenému usazováním zbytky vodního kamene.

Snadné a rychlé čištění
Běžné čištění je díky vlastnostem nové glazury účinnější a rychlejší. Menší úsilí pro vždy dokonalou keramiku.


Glazura Cataglaze+ Silver Titanium


Běžně používaná glazura

  

Nová antibakteriální sedátka Catalano
s obsahem stříbra

Pro úplnou ochranu toalet jsou všechna záchodová sedátka Catalano vyráběna s pryskyřicemi registrovanými FDA a EPA schopnými inhibovat růst bakterií díky přirozenému působení stříbrných iontů. Antibakteriální účinek má certifikaci ISO 22196 / JIS Z 2801.

Certifikovaný antibakteriální účinek


SPLACHOVÁNÍ NEWFLUSH

Když přijde skvělý nápad, který je dokonale funkční, technologicky promyšlený a navíc designově krásný, sázíte na jistotu. Až vyzkoušíte nové keramické toalety společnosti Catalano s revolučním systémem NEWFLUSH™, budete nadšeni. Systém vířivého splachování Vás překvapí vysokou účinností při šetrné spotřebě vody. Oceníte, jak snadno a rychle můžete toaletu vyčistit. Žádný oplachový kruh ani jiné zbytečné záhyby. Vysoce kvalitní keramika, úspornost a brilantní hygiena jsou hlavními přednostmi vybraných toalet a pisoárů společnosti Catalano s revolučním systémem NEWFLUSH™.VÍŘIVÉ SPLACHOVÁNÍ

Systém NEWFLUSH™ je nesmírně efektivní. Přináší Vám vysoký komfort, protože splachování toalety vířivým proudem vody téměř neuslyšíte.


BEZ SPLACHOVACÍHO KRUHU

Sytém NEWFLUSH™ je velmi ekologický. Tradiční okraj ve formě splachovacího kruhu, ze kterého vytéká proud vody, jsme odstranili. Čištění tak pro Vás bude snadnější a dokonalejší i s výrazně menšími dávkami čistících prostředků. Povrch toalety je ideálně hladký a přístupný, bez zbytečných záhybů.

GLAZURA CATAGLAZE + SILVER TITANIUM

Toaletu jsme pokryli speciální nano-glazurou Cataglaze+ Silver titanium. Povrch je absolutně hladký, bez veškerých mikroskopických nerovností a neusazují se na něm žádné nečistoty. Díky obsahu iontů stříbra a titanu má navíc antibakteriální účinek s prokázanou účinností až 99,9%.

ANTIBAKTERIÁLNÍ SEDÁTKO

Pro kompletní ochranu Vaší toalety jsou všechna bílá sedátka vyrobena z pryskyřic s příměsí stříbrných iontů s prokázanou antibakteriální účinností až 99,9%.

SEDÁTKO S POZVOLNÝM SKLÁPĚNÍM

Sedátko jsme vybavili systémem pozvolného a tichého sklápění. Vybírat můžete mezi provedením „standard“ nebo tenkým „plus“.

BLESKOVÉ UVOLNĚNÍ SEDÁTKA

Systém uvolnění záchodového sedátka pouhým tažením vzhůru je bezpečný a velmi rychlý. Umožní vám dokonalé a snadné čištění.

SKRYTÉ UPEVNĚNÍ

Vymysleli jsme skryté zavěšení vaší toalety nebo bidetu. Snadno nainstalujete a bez problémů udržíte v absolutní čistotě.


GLAZOVANÝ SIFON

Hygiena je naší prioritou. Proto každou toaletu značky Catalano vybavujeme plně glazovaným sifonem.